Błędy w makijażu to temat, który często powraca w Waszych pytaniach. Znając podstawowe zasady makijażu, unikniesz kosmetycznych wpadek.

Błędy w makijażu – top 7 najczęstszych błędów w makijażu

Każdemu z nas zdarza się popełniać błędy, a makijaż nie jest tutaj wyjątkiem. Jak wiadomo najlepiej jest się uczyć na własnych błędach, w tym przypadku może to nie najlepiej wyglądać. Obserwując różnego rodzaju nawyki i przyzwyczajenia, zebrałyśmy dla Was najczęściej popełniane błędy w makijażu oka, makijażu twarzy i brwi.

Błędy w makijażu wynikają najczęściej z niewiedzy lub braku dobrego wzorca obok siebie. Na szczęście Internet oferuje wiele podpowiedzi. My również dołączamy się i w tym temacie chcemy Wam pomóc.

Makijaż krok po korku – pokazujemy makijażowe triki (video)

W tym filmie wyraźnie pokazujemy dobrze i źle użyte kosmetyki do makijażu. Nasza makijażystka specjalnie przerysowała omawiane elementy makijażu, aby różnica między złą, a dobrą wersją była zauważalna i zapadła mocno w pamięć.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twój make-up wyglądał naturalnie i modnie, skorzystaj z naszych rad. To proste triki, które w szybkim czasie przemienią Twój makijaż i poprawią wizerunek.

Zajrzyj do naszej drogerii horex.pl – tam znajdziesz wszystkie kosmetyki, które pokazaliśmy w filmie.

Jak się malować? Podpowiadamy

Istnieje kilka podstawowych zasad w makijażu, które sprawiają, że cała kreacja, wszystkie kolory dobrze ze sobą współgrają. Na pewno większość z nich znasz, ale dla przypomnienia mówimy o nich raz jeszcze. Być może niektóre będą dla Ciebie nowe – to dobrze, nigdy nie jest za późno, aby poszerzać horyzonty i czerpać inspirację.

Wybrałyśmy dla Was najczęściej pojawiające się błędy, które potrzebują poprawy. To niekiedy kwestia źle dobranego do karnacji odcienia bronzera albo wybór złego miejsca na twarzy na aplikację kosmetyków do konturowania.

Odpowiedni dobór produktów zapewni Ci atrakcyjny wygląd i świetne samopoczucie. Jeśli poszukujesz makijażowych trików, obejrzyj nasze video. W tutorialu znajdziesz informacje na temat poprawnego nałożenia podkładu, produktów do konturowania twarzy oraz podkreślenia brwi. Zasady aplikacji kosmetyków są bardzo proste.  Zobacz, w jaki sposób błędy wpływają na Twój makijaż!