dobre pudełko

Dobre pudełko to akcja charytatywna, która powstała z inicjatywy naszej drogerii horex.pl. We współpracy z polskimi markami kosmetyków działamy na rzecz fundacji Centrum Praw Kobiet. Część dochodu ze sprzedaży pudełek zostanie przekazana na cele statutowe tej ogólnopolskiej organizacji wspierającej kobiety.

Wpraw dobro w ruch i zobacz, jak wraca ze zdwojoną siłą!

Dobre pudełko – jak działa i co znajdziesz w środku?

dobre pudełko gif

Akcja charytatywna Dobre pudełko ma prostą misję do wypełnienia. Jest nią czynienie dobra. Dla siebie i innych.

Jak to zrobić? Kupując pudełko wypełnione 8 wyselekcjonowanymi kosmetykami z dobrym składem od polskich marek, zadbasz nie tylko o swoje ciało, ale również przekażesz dobro dalej, ponieważ 20 zł ze sprzedaży każdego pudełka z limitowanej edycji przeznaczamy na rzecz Centrum Praw Kobiet.

Zobacz nasz krótki film, który przygotowaliśmy, aby pokazać, co znajduje się w środku pudełka. Oglądając go, poznasz 7 kosmetyków z naturalnymi składnikami do pielęgnacji twarzy i ciała. 8 produkt to niespodzianka – na specjalnie przygotowanej stronie w kilku słowach podpowiadamy, czym może być ten bonus.

Sprawdź: https://horex.pl/dobrepudelko.html

Na stronie wyjaśniamy również szerzej, na czym polega nasza akcja, czym dokładnie zajmuje się wybrana przez nas fundacja i w jaki sposób możesz jej pomóc, kupując nasze pudełko.

Pudełko pełne dobra dla… dobra kobiet

kosmetyki dobre pudełko

Przedświąteczny czas sprzyja refleksjom, myślimy o najbliższych, ale również o innych, którzy potrzebują naszej pomocy. Chcieliśmy połączyć dwie ważne wartości – troskę o siebie z troską o innych, dlatego powstało Dobre pudełko.

To nasz sposób na szerzenie dobra. Wierzymy, że akcja przyniesie pozytywne skutki dla obu stron. Część dochodu ze sprzedaży boxów zasili konto fundacji. Dzięki tym środkom pracownicy fundacji i wolontariusze będą mogli ofiarować swoją pomoc kolejnym kobietom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

Decydując się na zakup Dobrego pudełka, wspierasz również swoją skórę. Kosmetyki, które umieściliśmy w pudełku, zawierają wiele cennych substancji odżywczych, w większości naturalnego pochodzenia, które zdecydowanie poprawią jej kondycję.

Zapewnią optymalne nawilżenie, wzmocnią naskórek, delikatnie, ale skutecznie go oczyszczą i zadbają o odpowiednią regenerację.

Wiemy, jak czasem trudno jest się zdecydować na konkretne kosmetyki. Postaraliśmy się dobrać produkty tak, aby były odpowiednie dla każdego rodzaju skóry, i aby mogły z nich skorzystać osoby w różnym wieku.

Zaopiekuj się swoją skórą. Odwdzięczy się pięknym i zdrowym wyglądem.

Podaj dobro dalej

Dobre pudełko to również doskonały prezent dla najbliższych. Zaprojektowaliśmy je z wytrzymałego kartonu w subtelnych barwach zgodnie z ideą less waste. To oznacza, że po wykorzystaniu kosmetyków możesz dać pudełku drugie życie. Myślimy, że fantastycznie sprawdzi się jako szkatułka na drobiazgi, listy, fotografie, czy kolejne kosmetyki 🙂

Dla naszej akcji utworzyliśmy również hashtag #dobrepudełko. Poszerzaj zasięgi dobra, umieszczając go w swoich mediach społecznościowych. Każda wrzutka to kolejna osoba, którą zarazisz dobrem.

Kupuj, udostępniaj, pomagaj. Niech dobro się dzieje!