Home > Makijaż > Eveline Precise Brush Liner – nasza recenzja

Eveline Precise Brush Liner – nasza recenzja


13 lutego 2019

Eveline Precise Brush Liner jak sama nazwa wskazuje zakończony jest precyzyjnym i miękkim pędzelkiem, który potrafi wyrysować perfekcyjnie cienką kreskę.

Kształt tego eyelinera może wydawać się trochę mylący, ponieważ przypomina flamaster, jednak po zdjęciu zatyczki ukazuje się cienki i elastyczny pędzelek, który przypomina ten z klasycznych eyelinerów w kałamarzu.

Eveline Precise Brush Liner – plusy

eyeliner
Wygoda i łatwość w operowaniu tym eyelinerem sprawiła, że trafił on do mojej ulubionej trójki. Eleganckie opakowanie i mocna zatyczka to kolejne plusy Eveline Precise Brush Liner. Makijaż oczu z nim w roli głównej to czysta przyjemność.

Eyeliner przypadł mi do gustu, ponieważ jestem przyzwyczajona do tradycyjnych eyelinerów w pędzelku, których używam od kilkunastu lat, a kształt eyelinera od Eveline bardzo je przypomina.
Eveline Precise Brush Liner ma długotrwałą formułę, która sprawia, że kreski są trwałe, nie rozmazują się i nie ścierają.

Przed użyciem należy energicznie wstrząsnąć linerem, aby był odpowiednio mokry i nasycony kolorem.

Jeżeli chodzi o kolor to faktycznie jest to głęboka czerń z lekko błyszczącym wykończeniem. Eyeliner prowadzi się po powiece lekko, nie strzępi kreski i pozwala na stworzenie idealnej, ostrej jaskółki. Niezależnie od tego, czy malowałam kreskę na powiece jedynie pokrytej korektorem, stanowiącym bazę, czy na cieniach do powiek, eyeliner zachowywał się tak samo dobrze.

Pojemność eyelinera jest dość mała – 6 ml, więc przy codziennym użytkowaniu starczył mi na 2 miesiące. To dość krótko – eyelinery w kałamarzu wystarczały mi na ok. 5 miesięcy.
Nie zauważyłam, żeby eyeliner zasychał, choć zdarzyło mi się pod koniec, że musiałam kilkakrotnie potrząsnąć flamastrem podczas malowania kreski, aby czarny płyn dopłynął do pędzelka.

Eveline Precise Brush Liner – minusy

Eveline eyeliner
Eveline stworzyło kosmetyk bliski perfekcji. Atrakcyjna cena i doskonałe właściwości Eveline Precise Brush Liner sprawiły, że chętnie go przetestowałam. Jedynym minusem było sporadyczne wylewanie się płynu z pędzelka. Jednak łatwo można nad tym zapanować.

Minusy – o nich też chcę wspomnieć, aby recenzja tego produktu była kompletna i przydatna dla naszych Czytelniczek. Moim zdaniem Eveline stworzyło eyeliner bliski ideału – cieniutki pędzelek, który rysuje nieprzerwanie prostą kreskę, którą w zależności od upodobań można budować, pogrubiać, wywijać lub tworzyć proste, geometryczne kreski.

Jedyną wadą, jaką zauważyłam, to rozlewanie się produktu. Czasem płyn wypływał z pędzelka i brudził palce. Wydaje mi się, że trzeba po prostu zachować umiar w potrząsaniu pędzelkiem, mimo iż sam producent to zaleca, a wtedy nasz kosmetyk będzie działał doskonale.

Eyeliner – najlepszy przyjaciel kobiety

Podsumowując, uważam że Eveline Precise Brush Liner jest godny polecenia i dla miłośniczek kresek na powiekach może stać się najlepszych przyjacielem.

Jeżeli jesteście początkujące, spróbujcie najpierw pobawić się właśnie takim pisakiem z cienkim pędzelkiem, bo jest stabilniejszy niż tradycyjny eyeliner w kałamarzu. Jak już zdobędziecie wprawę, żadna forma eyelinera nie będzie Wam straszna, a kreski będą malowały się same 🙂

0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*