Finał akcji Dobre Pudełko

Finał akcji Dobre Pudełko już za nami. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza akcja charytatywna Dobre Pudełko dobiegła końca i już dziś znamy jej efekty, którymi chcemy się z Wami podzielić.

Za nami cztery miesiące trwania akcji Dobre Pudełko. Ruszyliśmy w grudniu, a ostatnie działania zamknęliśmy końcem marca. Jesteśmy bardzo dumni z naszych Klientek, które wzięły udział w tym przedsięwzięciu i pokazały, że w kobietach siła!

Pielęgnuj swoje piękno – dzielenie się dobrem, mnoży je

Finał akcji Dobre Pudełko pokazał, jak pomagając sobie, można pomóc innym.

Naszym celem było zebranie pieniędzy na cele statutowe Centrum Praw Kobiet, które jest najdłużej działającą tego typu organizacją w naszym kraju. Sensem ich pracy jest niesienie pomocy kobietom, które doświadczają przemocy, są krzywdzone i pozbawione ochrony.

Misją fundacji jest przeciwdziałanie wszelkim formom przemocy: w życiu prywatnym, zawodowym i publicznym. CPK bierze pod skrzydła osoby szukające pomocy i schronienia, oferując im kompleksową pomoc, której udzielają specjaliści z zakresu prawa czy psychologii.


W 2019 roku CPK pomogło blisko 3900 kobietom. W tym czasie udzieliło 9789 konsultacji, w tym 4996 psychologicznych i 3774 prawnych w bezpośrednim kontakcie. Ponad kilka tysięcy kobiet skorzystało również z porad telefonicznych lub mailowych. Fundacja swoje oddziały posiada w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Toruniu, Wrocławiu i filię w Żyrardowie.


Cel akcji Dobre Pudełko

kosmetyki w Dobrym Pudełku

Cały zamysł akcji zasadzał się na prostej, według nas, definicji piękna, które rozumiemy jako troskę nie tylko o własne szczęście, ale również o dobro innych. Inwestując w dobre kosmetyki, nie tylko dbamy o swoją skórę, ale również czujemy się pewniej i lepiej.

Jednak to nie wszystko – kupując Dobre Pudełko, inwestycja była podwójna – w siebie i w podopieczne Centrum Praw Kobiet, bowiem z każdego sprzedanego boxu przeznaczaliśmy 20 zł na cele statutowe tej fundacji.

Akcja Dobre Pudełko zatoczyła szerokie kręgi i przyniosła wspaniałe efekty. Udało się zebrać kilka tysięcy złotych, które w całości zostały przeznaczone na realizację misji fundacji Centrum Praw Kobiet.

Cieszymy się, że Dobre Pudełko cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, bo to oznacza, że nasz debiut w działaniach charytatywnych spotkał się ze sporym odzewem w sieci wśród miłośniczek naturalnej pielęgnacji.

Polskie marki pełne dobra

W tym miejscu chcielibyśmy również podziękować partnerom naszej akcji, dzięki którym Dobre Pudełko zostało wypełnione znakomitymi kosmetykami, o bogatych składach i skutecznym działaniu.

Cieszymy się tym bardziej, że naszą akcję wsparły polskie marki kosmetyczne, które nieustannie się rozwijają i zaskakują nas nowymi formulacjami, których pozazdrościć mogłaby niejedna zagraniczna marka. Dziękujemy właścicielom marek: BodyBoom, Bielenda Professional, FaceBoom, Glov, Mohani, Nacomi i Orientana.

Nasz pomysł, aby stworzyć pudełko pełne kosmetyków z naturalnymi składnikami, które w holistyczny sposób zatroszczą się o nasze ciało, spotkał się z wieloma pozytywnymi opiniami, z których niezmiernie się cieszymy. To utwierdziło nas w przekonaniu, że warto w przyszłości powtórzyć naszą akcję, wydając kolejną edycję Dobrego Pudełka.

Finał akcji Dobre Pudełko pokazuje, że dobro raz wprawione w ruch, jest nie do zatrzymania – jesteśmy o tym przekonani!