Nyx Mixer

To magiczny kosmetyk, dzięki któremu uratujesz niejeden makeup. Już teraz nie będziesz musiała z bólem serca odstawiać na półkę drogich podkładów, bo są zbyt ciemne lub za jasne. Nyx mixer błyskawicznie wybawi Cię z opresji. Idealnie sprawdzi się w warunkach domowych, jak i w pracy profesjonalnych wizażystów.

To prawdziwy must have! Przyda się na wakacjach, kiedy skóra muśnięta słońcem będzie potrzebowała lekko ciemniejszego odcienia podkładu. To niezbędny kosmetyk również zimą, kiedy niezwykle trudno jest znaleźć idealny podkład, który będzie jasny, bez różowych podtonów.

Nyx Pro Foundation Mixer – stwórz swój idealny podkład

Nyx Mixer do podkładu
Mixer to kosmetyk, który służy do zmiany odcienia podkładu, w zależności od potrzeb na jaśniejszy lub ciemniejszy. Prosty sposób na stworzenie podkładu idealnie pasującego do Twojej karnacji.

Nyx mixer do podkładu jest płynnym pigmentem do mieszania z podkładem. Mixery to kosmetyki, które służą, zgodnie z nazwą, do miksowania ich z innymi produktami,
Najczęściej wykorzystuje się je do miksowania z płynnymi podkładami. Korektory i rozświetlacze w płynie również możesz wymieszać z mixerem, jeżeli potrzebujesz uzyskać jaśniejszy odcień

Podkłady polskich i zagranicznych marek znajdziesz w drogerii horex.pl

Dzisiejszy artykuł będzie poświęcony mixerom marki Nyx, które dostaniesz w naszej drogerii horex.pl

Mamy dla Ciebie trzy propozycje mixerów:

 • Mixer Pro Foundation PFM01 – ma odcień opalizujący, różowo-brzoskwiniowy. To propozycja dla osób, które szukają rozświetlenia w makijażu, ale stosują podkłady matujące. Ten mixer lekko rozjaśni podkład i doda mu subtelnego blasku.
 • Mixer Pro Foundation PFM03 – ma matowy, biały odcień i jest przeznaczony do rozjaśniania podkładów. Niezwykle uniwersalny, przyda się w sytuacji, gdy podkład jest zbyt ciemny lub zbyt żółty. Biały mixer zmienia kolor podkładu, ale pozostawia go w tej samej tonacji, np. żółtej, różowej, czy beżowej. Jest ona po prostu jaśniejsza.
 • Mixer Pro Foundation PFM04 – to ciemny pigment, który ma matowe wykończenie z nutą koloru bordowego. To chłodny brąz, który służy do przyciemniania podkładu. Sprawdzi się przy ciemnej karnacji.

Jak rozjaśnić zbyt ciemny podkład? Zrób to sama!

Mixer rozjaśniający marki Nyx
Mixer w białym kolorze rozjaśnia podkład, nie zmieniając jego właściwości.

To pytanie często pojawia się w sezonie zimowym, kiedy nasza skóra jest blada i bardzo trudno jest dobrać odpowiedni kolor podkładu. To problem szczególnie kobiet o jasnej karnacji i słowiańskim typie urody, dla których nawet najjaśniejszy odcień podkładu nadal jest zbyt ciemny lub zbyt żółty.

Skomponuj swój idealny odcień podkładu. Wybierz odpowiedni kolor mixera, dodaj kropelkę do podkładu, starannie wymieszaj i tak przygotowaną formułę podkładu zaaplikuj w ulubiony sposób na skórę. Przekonasz się, jak nie wiele trzeba, aby zobaczyć różnicę. Wystarczy dodać jedną kroplę mixera do podkładu, aby otrzymać jaśniejszy odcień. Połącz Nyx mixer z dowolnie wybranym przez siebie fluidem, aby dostosować jego odcień i ton do odpowiedniego dla swojej karnacji. W końcu odkryjesz doskonały dla siebie kolor płynnego podkładu. Stworzycie zgraną parę!

Mixer Nyx – właściwości

Nyx Mixer
Krótka instrukcja stosowania mixera znajduje się na opakowaniu. W szybki i prosty sposób rozjaśnisz lub przyciemnisz swój podkład.

Mixery nie wpływają znacząco na właściwości podkładów – nie zmieniają konsystencji i poziomu krycia podkładu. Nadają się do rozjaśniania, rozświetlania lub przyciemniania podkładów matujących, kryjących i rozświetlających. Wystarczy niewielka ilość, zazwyczaj 1:1, ale w zależności od potrzeb można użyć go w innych proporcjach.

Mixer marki Nyx:

 • gęsta, nietłusta konsystencja,
 • mocny pigment,
 • niewielka i wygodna tubka,
 • bardzo wydajny,
 • rozjaśnia ciemne podkłady nawet więcej niż o jeden ton,
 • nie powoduje rozwarstwienia podkładu,
 • bardzo dobrze się scala z płynnymi kosmetykami,
 • neutralny zapach.

Zajrzyj do naszej drogerii i wybierz swój mixer. Z nami już się nie wymiksujesz – źle dobrany podkład to już przeszłość!