Paleta Beauty Legacy stworzona przez Maxineczkę

Świat makijażu to przestrzeń kreowana przez lata a nawet wieki. Nieustannie obierane w tej sferze kierunki mają za zadanie odświeżyć przestrzeń sztuki makijażu. Propozycją kosmetyku wpisującego się w panujące trendy jest paleta Beauty Legacy Makeup Revolution, o której recenzję się dziś pokuszę.

Paleta idealna!

Wypadkową zestawienia: makijażu, inspirującego warsztatu pracy oraz idealnego kosmetyku jest paleta zatytułowana Beauty Legacy! Produkt wpisujący się w idee dostępności i wyjątkowości powstał przy współpracy marki Revolution z polską urodową influencerką Joanną Ferdynus-Gołuszko. Maxineczka, bo o niej mowa, kierując się zdobytą wiedzą i swoimi makijażowymi upodobaniami stworzyła paletę idealną! Projektując paletę koncentrowała się na stworzeniu samowystarczalnego zestawu kosmetyków tzw travel friendly set! Warto nadmienić, że pomysł Maxineczki był poniekąd odpowiedzią na niewypowiedziane potrzeby każdej z Nas!

Diabeł tkwi w szczegółach!

Paletka od pierwszych chwil zachwyca eleganckim wyglądem. Tłoczone, połyskujące na złoto napisy umieszczone na palecie zapowiadają kosmetyczną ucztę dla profesjonalistów i amatorów. W jej wnętrzu kryje się zestaw pudrów przeznaczonych do konturowania twarzy oraz cienie do powiek. Cienie o wykończeniu matowym to odcienie brązu, beż, czerń i bordo. Kolory matów w Beauty Legacy, sprawdzą się w cieniowaniu dziennym i wieczorowym. Produkty wyróżnia mocna pigmentacja i wysoka jakość ceni. Praca z paletą pozwoliła mi stwierdzić, że jej cichym bohaterem jest głęboka czerń. Cień ten nie gubi koloru w trakcie rozcierania i zbyt mocno się nie osypuje. Zauważyłam, że doskonała jakość produktów z palety przekłada się na czas wykonania makijażu jednocześnie gwarantując osiągniecie ciekawego efektu na powiekach.

Cienie i pudry w palecie Beauty Legacy by Maxienczka

Wisienką na torcie Beauty Legacy jest połyskujące trio cieni: Orchid, Copper oraz Crystal. Cienie zaskakują i są szansą na wprowadzenie tak bardzo odpowiedniego dla makijaży Maxineczki szaleństwa. Cienie ładnie transferują się na powiekę. Metaliczny Orchid to zdecydowanie najpiękniejszy ale i najbardziej wymagający cień w zestawieniu. Dobrym pomysłem jest aplikacja produktu palcem. Cień pięknie przyklei się do powieki ukazując całą swoją głębię.

Beauty Legacy w podróży

Paletka Beauty Legacy by Maxineczka doskonale sprawdzi się na wyjeździe wakacyjnym ponieważ jej opakowanie jest małe i płaskie. Zawartość palety kryje w sobie wszystko co niezbędne do wykonania makijażu. Mam tu na myśli zarówno produkty jak i lusterko. Zestaw jest lekki i poręczny dzięki tekturze z której został wykonany. Dodatkowo z łatwością zmieści się w dłoni! Uniwersale kolory cieni z paletki Beauty Legacy sprawdzą się w makijażu na każdą okazję i…porę roku!

Wybierając wyjątkową paletę Beauty Legacy masz pełną dowolność w zastosowaniu produktów z palety. Pudry do konturowania możesz stosować w cieniowaniu oka! Makijaż nie ma ograniczeń i Maxineczka właśnie to potwierdza w swojej palecie!

Odkąd paleta stworzona przez Maxineczkę trafiła w moje ręce używam jej każdego dnia i z całą pewnością sięgnę po kolejne opakowania!